Planuri de zbor - 2015

No. Grupare Protocol 1 Protocol 2 Plan de zbor
1 AG NORD 3/2 Campulung 3/2 Campulung plan de zbor
3/2 Leresti 3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti 3/2 Schitu Golesti
Boteni
Bughea de Jos
Maraton Rucar
Maraton Negrila
Muscel
Mesterul Manole
Dacia Mioveni
Maraton Rucar Boteni
Muscel Bughea de Jos
Mesterul Manole
Maraton Negrila  
2 AG CENTRU 3/7 Pitesti Poiana Lacului plan de zbor
Poiana Lacului Atletik Bradu
Atletik Bradu
Calinesti  
3 AG SUD Vasile Ludu Costesti Vasile Ludu Costesti plan de zbor
Neacsu Marin Serboieni Neacsu Marin Serboieni
Speranta Harsesti
Speranta Harsesti
Calinesti  
4 BRAILA + MOINESTI Cislau Cislau plan de zbor
Berca Berca
Maracineni
Gheraseni
Voiajorul Moinesti
Trotusul Vrancea
Maracineni Voiajorul Moinesti
Gheraseni Trotusul Vrancea
5 CONSTANTA Constanta Constanta plan de zbor
Constanta N-E Constanta N-E
Cobadin Cobadin
Dunarea Braila  
6 DAMBOVITA NORD Lider Tgv Ocnita plan de zbor
Speranta Dragomiresti Fond Razvad
Ocnita Viitorul Sacuieni
Fond Razvad Ghirdoveni
Viitorul Sacuieni
Ghirdoveni
Aninoasa Valea Lunga
Lider Tgv. Fieni
Speranta Dragomiresti
Fieni Vulcana Pandele
Valea Lunga Vulturul Brancovenesc
Voiajorul Pucioasa
Glodeni
Vulcana Pandele
Vulturul Brancovenesc
Aninoasa
Valea Dambovitei
Voiajorul Pucioasa
Glodeni
Valea Dambovitei  
7 DAMBOVITA SUD Dalles Bucsani Finta plan de zbor
Olimpia Marcesti Potlogi
Ulmi Ghimpati
Nae Mihailescu Titu
Victoria Comisani Soimul Sacuieni
Voiajorul Zburator
Victoria Comisani Ulmi
Dalles Bucsani Nae Mihailescu
Olimpia Marcesti  
8 GAESTI Stanuca Vasile Hexagon Matasaru plan de zbor
Picior de Munte MTC Jugureni
Cobia
Stanca Nicolae Petresti
MTC Jugureni
Hexagon Matasaru
Aripi Valea Mare
Maraton 2015
Stanca Nicolae Petresti Stanuca Vasile
Maraton 2015 Aripi Valea Mare
Picior de Munte
Cobia  
9 PRAHOVA + DAMBOVITA Paulesti Bratasanca plan de zbor
Bratasanca Viitorul Darmanesti
Viitorul Darmanesti
Victoria Floresti
Viitorul Iedera Viitorul Iedera
Branesti Branesti
Dove Campina Dove Campina
Victoria Floresti
Ploiesti
Strejnic
Paulesti
Valea Calugareasca  
10 PRAHOVA NORD Lastunul Breaza Soimul Alunis plan de zbor
Basarabii Brebu Basarabii Brebu
11 GIURGIU Soimii Floresti plan de zbor
Avantul Floresti
Columbofilul Malul Spart  
12 GIURGIU + RUSE Select '96 Giurgiu plan de zbor
Ruse  
13 STALPENI + DOMNESTI AG Stalpeni plan de zbor
Domnesti 2004  
14 GORJ + SEVERIN Constantin Brancusi Jiul Rovinari plan de zbor
Dunarea
Maraton Turburea VL+OT+MH+GJ
Infinit Preajba  
15 OLT CPC Corabia CPC Corabia plan de zbor
CSP Vadastra Visina CSP Vadastra Visina
Sputnik '99 Caracal Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Slatina Olt
Oltetul Falcoiu
Slatina Olt  
16 VALCEA RM. Valcea VL+OT+MH+GJ plan de zbor
Calimanesti
Babeni
Horezu
Pausesti
Dragasani
Balcesti  
17 MURES Viitorul Tg. Mures   plan de zbor