Uniunea Columbofililor Profesionisti din Romania
   
 

24.04.2014

09.04.2014

07.04.2014

27.03.2014

19.03.2014

06.03.2014

24.02.2014

24.02.2014

21.02.2014

16.02.2014
» Alte noutati «
   
   
 
 
   
   
   
   
  Columbodromul national "Alpin"  
  Intra pe forumul UCPR  
   
   

 
Planuri de zbor 2013 - maturi

Nr. Crt. Club Judet Protocol I Protocol II Observatii Plan de zbor
1 3/2 CAMPULUNG AG 3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Muscel
Bughea De Jos
Maraton Rucar
Boteni
Maraton Negrila
3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Maraton Rucar
Plan de zbor
2 3/2 LERESTI AG 3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Muscel
Bughea De Jos
Maraton Rucar
Boteni
Maraton Negrila
3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Maraton Rucar
Plan de zbor
3 3/2 SCHITU GOLESTI AG 3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Muscel
Bughea De Jos
Maraton Rucar
Boteni
Maraton Negrila
3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Maraton Rucar
Plan de zbor
4 ATLETIK BRADU AG 3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Paloma Pitesti
Poiana Lacului
Mesagerul Topoloveni
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Dealu Negru
3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Mesagerul Topoloveni
Poiana Lacului
Paloma Pitesti
Plan de zbor
5 BOTENI AG 3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Muscel
Bughea De Jos
Maraton Rucar
Boteni
Maraton Negrila
Bughea de Jos
Boteni
Plan de zbor
6 BUGHEA DE JOS AG 3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Muscel
Bughea De Jos
Maraton Rucar
Boteni
Maraton Negrila
Bughea de Jos
Boteni
Plan de zbor
7 Calinesti AG 3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Paloma Pitesti
Poiana Lacului
Mesagerul Topoloveni
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Dealu Negru
3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Mesagerul Topoloveni
Poiana Lacului
Paloma Pitesti
Plan de zbor
8 DOMNESTI 2004 AG Mesterul Manole
Domnesti 2004
Plan de zbor
9 MARATON NEGRILA AG 3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Muscel
Bughea De Jos
Maraton Rucar
Boteni
Maraton Negrila
Maraton Negrila
Raul Doamnei
- Procolul 2 este valabil doar la concursurile de fond Plan de zbor
10 MARATON RUCAR AG 3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Muscel
Bughea De Jos
Maraton Rucar
Boteni
Maraton Negrila
3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Maraton Rucar
Plan de zbor
11 MESAGERUL TOPOLOVENI AG 3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Paloma Pitesti
Poiana Lacului
Mesagerul Topoloveni
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Dealu Negru
3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Mesagerul Topoloveni
Poiana Lacului
Paloma Pitesti
Plan de zbor
12 MESTERUL MANOLE AG Mesterul Manole
Domnesti 2004
Raul Doamnei
Mesterul Manole
Domnesti 2004
-Protocolul 2 este valabil numai la concursurile de fond Plan de zbor
13 MUSCEL AG 3/2 Campulung
3/2 Leresti
3/2 Schitu Golesti
Muscel
Bughea De Jos
Maraton Rucar
Boteni
Maraton Negrila
Plan de zbor
14 NEACSU MARIN SERBOIENI AG Ludu Vasile Costesti
Neacsu Marin Seboieni
Speranta Harsesti
Ludu Vasile Costesti
Neacsu Marin Seboieni
Plan de zbor
15 PALOMA PITESTI AG 3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Paloma Pitesti
Poiana Lacului
Mesagerul Topoloveni
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Dealu Negru
3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Mesagerul Topoloveni
Poiana Lacului
Paloma Pitesti
Plan de zbor
16 POIANA LACULUI AG 3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Paloma Pitesti
Poiana Lacului
Mesagerul Topoloveni
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Dealu Negru
3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Mesagerul Topoloveni
Poiana Lacului
Paloma Pitesti
Plan de zbor
17 RAUL DOAMNEI AG Raul Doamnei
Maraton Negrila
Raul Doamnei
Mesterul Manole
Domnesti 2004
-Ambele protocoale sunt valabile numai la fonduri Plan de zbor
18 SPERANTA HARSESTI AG Ludu Vasile Costesti
Neacsu Marin Seboieni
Speranta Harsesti
Plan de zbor
19 VASILE LUDU COSTESTI AG Ludu Vasile Costesti
Neacsu Marin Seboieni
Speranta Harsesti
Ludu Vasile Costesti
Neacsu Marin Seboieni
Plan de zbor
20 VOIAJORUL 3/7 PITESTI AG 3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Paloma Pitesti
Poiana Lacului
Mesagerul Topoloveni
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Dealu Negru
3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Mesagerul Topoloveni
Poiana Lacului
Paloma Pitesti
Plan de zbor
21 RUSE BULGARIA BG Select '96 Giurgiu
Ruse
Plan de zbor
22 ZONE NORTH MARATON BG Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Anton Pann-Dealu Negru
Paloma-Dragasani
Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Corabia
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Corabia
Oltetul Falcoiu
Sputnik '99 Caracal
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Plan de zbor
23 ANINOASA DB Fieni
Voiajorul Pucioasa
Glodeni
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Aninoasa
Valea Dambovitei
Valea Lunga
Vulcana Pandele
Valea Prahovei
Lastunul Breaza
Dove Campina
Basarabii Brebu
Baicoi
Vulcana Pandele
Valea Lunga
Aninoasa
Plan de zbor
24 ARIPI VALEA MARE DB Stanuca Vasile
Aripi Valea Mare
Stanca Nicolae Petresti
Hexagon Matasaru
Mecca Fond Gaesti
MTC Jugureni
Derby Cranguri
Picior de Munte
Cobia
Stanuca Vasile
Mecca Fond Gaesti
Hexagon Matasaru
Stanca Nicolae Petresti
Aripi Valea Mare
MTC Jugureni
Plan de zbor
25 BRANESTI DB Lider
Branesti
Nae Mihailescu
Fond Razvad
Voiajorul Zburator
Ghirdoveni
Viitorul Iedera
Branesti
Plan de zbor
26 C.S.C. POTLOGI DB Soimii Floresti
Avantul Floresti
S.C.C. Potlogi
Plan de zbor
27 COBIA DB Cobia
Derby Cranguri
Picior de Munte
Stanuca Vasile
Aripi Valea Mare
Stanca Nicolae Petresti
Hexagon Matasaru
Mecca Fond Gaesti
MTC Jugureni
Derby Cranguri
Picior de Munte
Cobia
Plan de zbor
28 DALLES BUCSANI DB Olimpia Marcesti
Dalles Bucsani
Victoria Comisani
Finta
Olimpia Marcesti
Dalles Bucsani
Plan de zbor
29 DERBY CRANGURI DB Cobia
Derby Cranguri
Picior de Munte
Stanuca Vasile
Aripi Valea Mare
Stanca Nicolae Petresti
Hexagon Matasaru
Mecca Fond Gaesti
MTC Jugureni
Derby Cranguri
Picior de Munte
Cobia
Plan de zbor
30 DOICESTI DB Fieni
Voiajorul Pucioasa
Glodeni
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Aninoasa
Valea Dambovitei
Valea Lunga
Vulcana Pandele
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Valea Dambovitei
Plan de zbor
31 FIENI DB Fieni
Voiajorul Pucioasa
Glodeni
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Aninoasa
Valea Dambovitei
Valea Lunga
Vulcana Pandele
Plan de zbor
32 FINTA DB Titu
Viitorul Darmanesti
Finta
Lider
Voiajorul Zburator
Finta
Olimpia Marcesti
Dalles Bucsani
Plan de zbor
33 FOND RAZVAD DB Ulmi
Nae Mihailescu
Victoria Comisani
Viitorul Sacuieni
Soimul Sacuieni
Fond Razvad
Lider
Branesti
Nae Mihailescu
Fond Razvad
Voiajorul Zburator
Plan de zbor
34 GHIRDOVENI DB Ghirdoveni
Viitorul Iedera
Viitorul Sacuieni
Soimii Sacuieni
Ulmi
Ghirdoveni
Viitorul Iedera
Branesti
Plan de zbor
35 GLODENI DB Fieni
Voiajorul Pucioasa
Glodeni
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Aninoasa
Valea Dambovitei
Valea Lunga
Vulcana Pandele
Glodeni
Voiajorul Pucioasa
Plan de zbor
36 HEXAGON MATASARU DB Stanuca Vasile
Aripi Valea Mare
Stanca Nicolae Petresti
Hexagon Matasaru
Mecca Fond Gaesti
MTC Jugureni
Derby Cranguri
Picior de Munte
Cobia
Stanuca Vasile
Mecca Fond Gaesti
Hexagon Matasaru
Stanca Nicolae Petresti
Aripi Valea Mare
MTC Jugureni
Plan de zbor
37 LIDER TARGOVISTE DB Titu
Viitorul Darmanesti
Finta
Lider
Voiajorul Zburator
Lider
Branesti
Nae Mihailescu
Fond Razvad
Voiajorul Zburator
Plan de zbor
38 MECCA FOND GAESTI DB Stanuca Vasile
Aripi Valea Mare
Stanca Nicolae Petresti
Hexagon Matasaru
Mecca Fond Gaesti
MTC Jugureni
Derby Cranguri
Picior de Munte
Cobia
Stanuca Vasile
Mecca Fond Gaesti
Hexagon Matasaru
Stanca Nicolae Petresti
Aripi Valea Mare
MTC Jugureni
Plan de zbor
39 MTC JUGURENI DB Stanuca Vasile
Aripi Valea Mare
Stanca Nicolae Petresti
Hexagon Matasaru
Mecca Fond Gaesti
MTC Jugureni
Derby Cranguri
Picior de Munte
Cobia
Stanuca Vasile
Mecca Fond Gaesti
Hexagon Matasaru
Stanca Nicolae Petresti
Aripi Valea Mare
MTC Jugureni
Plan de zbor
40 NAE MIHAILESCU DB Ulmi
Nae Mihailescu
Victoria Comisani
Viitorul Sacuieni
Soimul Sacuieni
Fond Razvad
Lider
Branesti
Nae Mihailescu
Fond Razvad
Voiajorul Zburator
Plan de zbor
41 NICOLAE STANCA PETRESTI DB Stanuca Vasile
Aripi Valea Mare
Stanca Nicolae Petresti
Hexagon Matasaru
Mecca Fond Gaesti
MTC Jugureni
Derby Cranguri
Picior de Munte
Cobia
Stanuca Vasile
Mecca Fond Gaesti
Hexagon Matasaru
Stanca Nicolae Petresti
Aripi Valea Mare
MTC Jugureni
Plan de zbor
42 OLIMPIA MARCESTI DB Olimpia Marcesti
Dalles Bucsani
Victoria Comisani
Finta
Olimpia Marcesti
Dalles Bucsani
Plan de zbor
43 PICIOR DE MUNTE DB Cobia
Derby Cranguri
Picior de Munte
Stanuca Vasile
Aripi Valea Mare
Stanca Nicolae Petresti
Hexagon Matasaru
Mecca Fond Gaesti
MTC Jugureni
Derby Cranguri
Picior de Munte
Cobia
Plan de zbor
44 SOIMUL SACUIENI DB Ulmi
Nae Mihailescu
Victoria Comisani
Viitorul Sacuieni
Soimul Sacuieni
Fond Razvad
Ghirdoveni
Viitorul Iedera
Viitorul Sacuieni
Soimii Sacuieni
Ulmi
Plan de zbor
45 STANUCA VASILE GAESTI DB Stanuca Vasile
Aripi Valea Mare
Stanca Nicolae Petresti
Hexagon Matasaru
Mecca Fond Gaesti
MTC Jugureni
Derby Cranguri
Picior de Munte
Cobia
Stanuca Vasile
Mecca Fond Gaesti
Hexagon Matasaru
Stanca Nicolae Petresti
Aripi Valea Mare
MTC Jugureni
Plan de zbor
46 TITU DB Titu
Viitorul Darmanesti
Finta
Lider
Voiajorul Zburator
Viitorul Darmanesti
Titu
Plan de zbor
47 ULMI DB Ulmi
Nae Mihailescu
Victoria Comisani
Viitorul Sacuieni
Soimul Sacuieni
Fond Razvad
Ghirdoveni
Viitorul Iedera
Viitorul Sacuieni
Soimii Sacuieni
Ulmi
Plan de zbor
48 VALEA DAMBOVITEI DB Fieni
Voiajorul Pucioasa
Glodeni
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Aninoasa
Valea Dambovitei
Valea Lunga
Vulcana Pandele
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Valea Dambovitei
Plan de zbor
49 VALEA LUNGA DB Fieni
Voiajorul Pucioasa
Glodeni
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Aninoasa
Valea Dambovitei
Valea Lunga
Vulcana Pandele
Valea Prahovei
Lastunul Breaza
Dove Campina
Basarabii Brebu
Baicoi
Vulcana Pandele
Valea Lunga
Aninoasa
Plan de zbor
50 VICTORIA COMISANI DB Ulmi
Nae Mihailescu
Victoria Comisani
Viitorul Sacuieni
Soimul Sacuieni
Fond Razvad
Olimpia Marcesti
Dalles Bucsani
Victoria Comisani
Plan de zbor
51 VIITORUL DARMANESTI DB Titu
Viitorul Darmanesti
Finta
Lider
Voiajorul Zburator
Viitorul Darmanesti
Titu
Plan de zbor
52 VIITORUL IEDERA DB Ghirdoveni
Viitorul Iedera
Viitorul Sacuieni
Soimii Sacuieni
Ulmi
Ghirdoveni
Viitorul Iedera
Branesti
Plan de zbor
53 VIITORUL SACUIENI DB Ulmi
Nae Mihailescu
Victoria Comisani
Viitorul Sacuieni
Soimul Sacuieni
Fond Razvad
Ghirdoveni
Viitorul Iedera
Viitorul Sacuieni
Soimii Sacuieni
Ulmi
Plan de zbor
54 VOIAJORUL PUCIOASA DB Fieni
Voiajorul Pucioasa
Glodeni
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Aninoasa
Valea Dambovitei
Valea Lunga
Vulcana Pandele
Glodeni
Voiajorul Pucioasa
Plan de zbor
55 VOIAJORUL ZBURATOR DB Titu
Viitorul Darmanesti
Finta
Lider
Voiajorul Zburator
Lider
Branesti
Nae Mihailescu
Fond Razvad
Voiajorul Zburator
Plan de zbor
56 VULCANA PANDELE DB Fieni
Voiajorul Pucioasa
Glodeni
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Aninoasa
Valea Dambovitei
Valea Lunga
Vulcana Pandele
Valea Prahovei
Lastunul Breaza
Dove Campina
Basarabii Brebu
Baicoi
Vulcana Pandele
Valea Lunga
Aninoasa
Plan de zbor
57 VULTURUL BRANCOVENESC DB Fieni
Voiajorul Pucioasa
Glodeni
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Aninoasa
Valea Dambovitei
Valea Lunga
Vulcana Pandele
Doicesti
Vulturul Brancovenesc
Valea Dambovitei
Plan de zbor
58 VOIAJORUL UNIREA DOLJ DJ Constantin Brancusi
Jiul Rovinari
Dunarea
Voiajorul Unirea
Dunarea
Voiajorul Unirea
-Protocolul 1 este valabil conform PV semnat si stampilat de cele 4 cluburi Plan de zbor
59 CONSTANTIN BRANCUSI GJ Constantin Brancusi
Jiul Rovinari
Dunarea
Voiajorul Unirea
-Protocolul 1 este valabil conform PV semnat si stampilat de cele 4 cluburi Plan de zbor
60 JIUL ROVINARI GJ Constantin Brancusi
Jiul Rovinari
Dunarea
Voiajorul Unirea
-Protocolul 1 este valabil conform PV semnat si stampilat de cele 4 cluburi Plan de zbor
61 AVANTUL FLORESTI GR Soimii Floresti
Avantul Floresti
S.C.C. Potlogi
Plan de zbor
62 SELECT '96 GIURGIU GR Select '96 Giurgiu
Ruse
Plan de zbor
63 SOIMII FLORESTI GR Soimii Floresti
Avantul Floresti
S.C.C. Potlogi
Plan de zbor
64 DUNAREA MH Constantin Brancusi
Jiul Rovinari
Dunarea
Voiajorul Unirea
Dunarea
Voiajorul Unirea
-Protocolul 1 este valabil conform PV semnat si stampilat de cele 4 cluburi Plan de zbor
65 VIITORUL MURES MS Plan de zbor
66 CORABIA OT Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Anton Pann-Dealu Negru
Paloma-Dragasani
Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Corabia
Zone North Maraton
34/2 Alexandri
Corabia
Oltetul Falcoiu
Sputnik '99 Caracal
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Plan de zbor
67 OLTETUL 2010 FALCOIU OT Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Anton Pann-Dealu Negru
Paloma-Dragasani
Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Corabia
Zone North Maraton
34/2 Alexandri
Corabia
Oltetul Falcoiu
Sputnik '99 Caracal
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Plan de zbor
68 SPUTNIK '99 CARACAL OT Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Anton Pann-Dealu Negru
Paloma-Dragasani
Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Corabia
Zone North Maraton
34/2 Alexandri
Corabia
Oltetul Falcoiu
Sputnik '99 Caracal
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Plan de zbor
69 BAICOI PH Valea Prahovei
Lastunul Breaza
Dove Campina
Basarabii Brebu
Baicoi
Vulcana Pandele
Valea Lunga
Aninoasa
Dove Campina
Basarabii Brebu
Baicoi
Plan de zbor
70 BASARABII BREBU PH Valea Prahovei
Lastunul Breaza
Dove Campina
Basarabii Brebu
Baicoi
Vulcana Pandele
Valea Lunga
Aninoasa
Dove Campina
Basarabii Brebu
Baicoi
Plan de zbor
71 BRATASANCA PH Victoria Floresti
Bratasanca
Paulesti
Victoria Floresti
Bratasanca
Plan de zbor
72 DOVE CAMPINA PH Valea Prahovei
Lastunul Breaza
Dove Campina
Basarabii Brebu
Baicoi
Vulcana Pandele
Valea Lunga
Aninoasa
Dove Campina
Basarabii Brebu
Baicoi
Plan de zbor
73 LASTUNUL BREAZA PH Valea Prahovei
Lastunul Breaza
Dove Campina
Basarabii Brebu
Baicoi
Vulcana Pandele
Valea Lunga
Aninoasa
Valea Prahovei
Lastunul Breaza
Plan de zbor
74 PAULESTI PH Victoria Floresti
Bratasanca
Paulesti
Paulesti
Soimul Alunis
Valea Slanicului
Plan de zbor
75 PLOIESTI PH Ploiesti
Valea Calugareasca
Voiajorul Brazi
Strejnic
Viitorul Predesti
Ploiesti
Valea Calugareasca
Plan de zbor
76 SOIMUL ALUNIS PH Paulesti
Soimul Alunis
Valea Slanicului
Soimul Alunis
Valea Slanicului
Plan de zbor
77 STREJNIC PH Ploiesti
Valea Calugareasca
Voiajorul Brazi
Strejnic
Viitorul Predesti
Strejnic
Voiajorul Brazi
Plan de zbor
78 TARGSORU VECHI PH Plan de zbor
79 VALEA CALUGAREASCA PH Ploiesti
Valea Calugareasca
Voiajorul Brazi
Strejnic
Viitorul Predesti
Ploiesti
Valea Calugareasca
Plan de zbor
80 VALEA PRAHOVEI PH Valea Prahovei
Lastunul Breaza
Dove Campina
Basarabii Brebu
Baicoi
Vulcana Pandele
Valea Lunga
Aninoasa
Valea Prahovei
Lastunul Breaza
Plan de zbor
81 VALEA SLANICULUI PH Paulesti
Soimul Alunis
Valea Slanicului
Soimul Alunis
Valea Slanicului
Plan de zbor
82 VICTORIA FLORESTI PH Victoria Floresti
Bratasanca
Paulesti
Victoria Floresti
Bratasanca
Plan de zbor
83 VIITORUL PREDESTI PH Ploiesti
Valea Calugareasca
Voiajorul Brazi
Strejnic
Viitorul Predesti
Plan de zbor
84 VOIAJORUL BRAZI PH Ploiesti
Valea Calugareasca
Voiajorul Brazi
Strejnic
Viitorul Predesti
Strejnic
Voiajorul Brazi
Plan de zbor
85 34/2 ALEXANDRIA TR Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Anton Pann-Dealu Negru
Paloma-Dragasani
Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Corabia
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Corabia
Oltetul Falcoiu
Sputnik '99 Caracal
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Plan de zbor
86 ANTON PANN BABENI VL Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Anton Pann-Dealu Negru
Paloma-Dragasani
Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Corabia
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Dealu Negru
3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Mesagerul Topoloveni
Poiana Lacului
Paloma Pitesti
Plan de zbor
87 ANTON PANN Calimanesti VL Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Anton Pann-Dealu Negru
Paloma-Dragasani
Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Corabia
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Paloma Dragasani
Plan de zbor
88 ANTON PANN DEALU NEGRU VL Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Anton Pann-Dealu Negru
Paloma-Dragasani
Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Corabia
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Dealu Negru
3/7 Pitesti
Atletik Bradu
Calinesti
Mesagerul Topoloveni
Poiana Lacului
Paloma Pitesti
Plan de zbor
89 ANTON PANN HOREZU VL Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Anton Pann-Dealu Negru
Paloma-Dragasani
Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Corabia
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Paloma Dragasani
Plan de zbor
90 ANTON PANN RM. VALCEA VL Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Anton Pann-Dealu Negru
Paloma-Dragasani
Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Corabia
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Paloma Dragasani
Plan de zbor
91 AS RM. VALCEA VL Plan de zbor
92 PALOMA DRAGASANI VL Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Babeni
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Anton Pann-Dealu Negru
Paloma-Dragasani
Sputnik '99 Caracal
Oltetul Falcoiu
Corabia
Zone North Maraton
34/2 Alexandria
Anton Pann-Rm. Valcea
Anton Pann-Horezu
Anton Pann-Calimanesti
Paloma Dragasani
Plan de zbor
93 Maraton Transilvania BH Plan de zbor
 
 
© 2008-2014 by UCPR | Made by Floppy Serv srl