Uniunea Columbofililor Profesionisti din Romania
 
   
 

09.04.2014

07.04.2014

27.03.2014

19.03.2014

06.03.2014

24.02.2014

24.02.2014

21.02.2014

16.02.2014

10.02.2014
» Alte noutati «
   
   
 
   
     
   
   
  Columbodromul national "Alpin"  
  Intra pe forumul UCPR  
   
   

 
Protocoale pe anul in curs


Protocol 1
(viteza, demifond, mare fond, maraton)

Protocol 2
(viteza, demifond)

  1. EROS CARBONI
  2. PICIOR DE MUNTE
  3. NICOLAE STANCA
  4. NAE MIHAILESCU
  5. VULTURUL BRANCOVENESC
  6. VASILE STANUCA
  7. LIDER TARGOVISTE
  8. TITU
  9. NATURAL
  1. EROS CARBONI
  2. TITU
  3. PICIOR DE MUNTE

Protocol 3
(REPUBLICA MOLDOVA-UCRAINA)

Protocol 4

  1. NATURAL
  2. NAE MIHAILESCU
  3. VULTURUL BRANCOVENESC
  1. DALLES BUCSANI
  2. VIITORUL DARMANESTI

Protocol 5

Protocol 6

  1. SOIMUL SACUIENI
  2. OLIMPIA MARCESTI
  3. DALES BUCSANI
  4. VIITORUL DARMANESTI
  5. INTERSECTIE BRATASANCA
  1. ULMI
  2. FOND RAZVAD
  3. VOINTA SACUIENI
  4. MORENI
  5. VIITORUL IEDERA

Protocol 7
(clasament pentru etapele in tara si fond – varianta Polonia)

Protocol 8
(fond, mare fond, maraton)

  1. PALOMA
  2. CALINESTI
  1. STANUCA VASILE
  2. PICIOR DE MUNTE
  3. NICOLAE STANCA PETRESTI
  4. SELECT ’96 GIURGIU
  5. RUSSE BULGARIA

Protocol 9

Protocol 10
(zborurile peste hotare, varianta Polonia)

  1. MUSCEL
  2. BOTENI
  3. BUGHEA DE JOS
  4. 3/2 CAMPULUNG
  5. ZBOR MONTAN RUCAR
  1. LUDU VASILE COSTESTI
  2. SPERANTA HARSESTI
  3. MESTERUL MANOLE

Protocol 11

Protocol 12

  1. ASOCIATIA JUDETEANA HUNEDOARA
  2. TUDOR VLADIMIRESCU
  1. SELECT ’96 GIURGIU
  2. RUSSE BULGARIA

Protocol 13

Protocol 14
(clasamente comune pe ruta Republica Moldova – Ucraina)

  1. ATLETIK BRADU
  2. ARIPI PITESTI
  3. PALOMA
  4. CALINESTI
  1. NATURAL
  2. VULTURUL BRANCOVENESC

Protocol 15
(categoria fond si marathon)

Protocol 16
(Ruta Ucraina)

  1. ASOCIATIA JUDETEANA COLUMBOFILA ARGES
  2. VASILE LUDU COSTESTI
  3. MESTERUL MANOLE
  4. CALINESTI
  5. PALOMA
  6. ARIPI PITESTI
  7. SPERANTA HARSESTI
  8. RAUL DOAMNEI
  9. DOMNESTI
  10. BRADU
  11. CONSTANTIN BRANCUSI
  12. SPUTNIK ’99 CARACAL
  13. COZIA
  14. MARATON
  15. ANTON PANN
  16. DRAGASANI
  1. GORJ
  2. MEHEDINTI
  3. VALCEA
  4. OLT
  5. DOLJ
  6. ARGES

Protocol 17
(viteza, demifond, fond)

Protocol 18
(viteza, demifond, fond)

  1. CONSTANTIN BRANCUSI
  2. ROVINARI
  3. MEHEDINTI
  1. CONSTANTIN BRANCUSI
  2. ROVINARI

Protocol 19

Protocol 20

  1. SOIMUL SACUIENI
  2. OLIMPIA MARCESTI
  3. DALLES BUCSANI
  1. 3/2 CAMPULUNG
  2. ZBOR MONTAN RUCAR

Protocol 21

Protocol 22

  1. RAUL DOAMNEI
  2. DOMNESTI 2004
  1. INTERSECTIE BRATASANCA
  2. VIITORUL DARMANESTI

Protocol 23
(Ruta Ucraina)

Protocol 24
(fond)

  1. NAE MIHAILESCU
  2. OLIMPIA MARCESTI
  3. SACUIENI
  4. VIITORUL DARMANESTI
  5. FINTA
  6. EROS CARBONI
  7. TITU
  8. BOTENI
  9. DALLES BUCSANI
  10. STANUCA VASILE
  11. SELECT ’96 GIURGIU
  12. RUSSE BULGARIA
  13. NICOLAE STANCA PETRESTI
  14. VULTURUL BRANCOVENESC
  15. BUGHEA DE JOS
  16. ZBOR MONTAN RUCAR
  17. MUSCEL
  18. INTERSECTIE BRATASANCA
  19. STREJNIC
  20. 3/2 CAMPULUNG
  1. ARIPI PITESTI
  2. RAUL DOAMNEI
  3. MESTERUL MANOLE
  4. DOMNESTI

Protocol 25

Protocol 26

  1. ARIPI PITESTI
  2. RAUL DOAMNEI
  1. VULCANA PANDELE
  2. PUCIOASA
  3. FIENI
  4. GLODENI
  5. ANINOASA
  6. DOICESTI
  7. ULMI
  8. FOND RAZVAD
  9. VOINTA SACUIENI
  10. MORENI
  11. VIITORUL IEDERA

Protocol 27

Protocol 28

  1. CORABIA
  2. SPUTNIK ’99 CARACAL
  3. 28/1 CARACAL
  4. DRAGASANI
  5. VALCEA
  6. ANTON PANN
  7. CONSTANTIN BRANCUSI
  8. ROVINARI
  9. TUDOR VLADIMIRESCU
  10. MEHEDINTI
  11. DOLJ
  1. PLOIESTI
  2. INTERSECTIE BRATASANCA
  3. VICTORIA FLORESTI
  4. DOCE CAMPINA
  5. ALUNIS
  6. LASTUNUL BREAZA
  7. ORIZONTUL BREAZA
  8. VALEA PRAHOVEI
  9. MUNTENIA CORNU

Protocol 29

Protocol 30
  1. ANTON PANN
  2. MESTERUL MANOLE
  3. COZIA
  1. DOVE CAMPINA
  2. SOIMUL ALUNIS

Protocol 31

Protocol 32
  1. DOVE CAMPINA
  2. VICTORIA FLORESTI
  3. SOIMUL ALUNIS
  1. LASTUNUL BREAZA
  2. ORIZONTUL BREAZA
  3. VALEA PRAHOVEI
  4. MUNTENIA CORNU

Protocol 33

Protocol 34
  1. DOVE CAMPINA
  2. SOIMUL ALUNIS
  3. PLOIESTI
  4. VICTORIA FLORESTI
  5. BRATASANCA
  1. PLOIESTI
  2. BRATASANCA

Protocol 35
(plan de zbor varianta Ucraina)

 
  1. FINTA
  2. VIITORUL DARMANESTI
  3. SOIMUL SACUIENI
  4. BRATASANCA
  5. OLIMPIA MARCESTI
  6. DALLES BUCSANI
  7. STREJNIC
 
 
 
© 2008-2014 by UCPR | Made by Floppy Serv srl