Uniunea Columbofililor Profesionisti din Romania
CLASAMENTE
PLANURI DE ZBOR
REGULAMENT

Cluburi afiliate - Lista conducere

Nr.crt
Club
Jud
Presedinte
Tehnic-sportiv
1
3/7 PITESTI
AG
ACHIMESCU NICOLAE.
LAMBRIN MARIUS
2
3/2 CAMPULUNG
AG
MIHALACHE LAURENTIU
PIETRAREANU-DANUT
3
3/2 LERESTI
AG
DAVIDOIU RENI
UNGUREANU JUSTIN
4
3/2 SCHITU-GOLESTI
AG
BUNESCU EMANUEL
CROITORU BOGDAN
5
ATLETIK BRADU
AG
NEDEA EMIL
OPRESCU LEONARD
6
BOTENI
AG
PRAVAT ION
BANICA RADU
7
BUGHEA DE JOS
AG
SECATUREANU CRISTI
DANCIU BOGDAN
8
CALINESTI
AG
PENESCU IULIAN
GAGEA C-TIN
9
DACIA MIOVENI
AG
CHIRITESCU DRAGOS
ILINCA JAN
10
DOMNESTI-2004
AG
BANU GIOVANI
GEGIU ION
11
MARATON-NEGRILA
AG
FLOAREA IULIAN
STANESCU MARIAN
12
MARATON RUCAR
AG
BRANESCU RAUL
MALACEA ADRIAN
13
MESTERUL MANOLE CURT.DE AG
AG
TUTA MIHAI
DINCA C-TIN
14
MUSCELUL CAMPULUNG
AG
DOBRE IONUT-RAZVAN
SOCEANU MIREL
15
NEACSU M.SERBOIENI
AG
STAN ILIE
DRAGOMIR VICTOR
16
POIANA LACULUI
AG
EREMIA ION
DUMITRU LAURENTIU
17
SPERANTA HARSESTI
AG
BITU VIOREL
BURCEA GH.
18
STALPENI
AG
ROTARESCU VIOREL
DOBRESCU BOGDAN
19
VASILE.LUDU.COSTESTI
AG
RADULESCU GIULIANO
VASILE DANIEL
20
VOIAJORUL MOINESTI
BC
CONSTANTINESCU COS
OLARU BOGDAN
21
RUSE
BG
SVILEN PENKOV
DETELIN PARVANOV
22
DUNAREA BRAILA
BR
TETEREA GABRIEL
BALCAN ADRIAN
23
ASC.10/1 BUZAU
BZ
SCINTEI VASILE
FUNDULEA ILIUTA GAB.
24
BERCA
BZ
PETRE ADRIAN
PETRE BOGDAN
25
GHERASENI
BZ
PETCU CRISTIAN
PARASCHIV MARIUS
26
MARACINENI
BZ
POTERASU CORNEL
PUIU NICOLAE
27
VALEA RAMNICULUI
BZ
POPA CRISTIAN
STOICA CLAUDIU
28
MARATON CLUB BOTOSANI
BT
ALEXUC VIRGIL
MATEI ANDREI
29
PALOMA BLANCA DARABANI
BT
ZAHARIA IOAN
PURICE VIOREL
30
ANINOASA
DB
BANICA DANIEL
GORAN BOGDAN
31
ARIPI VALEA MARE
DB
PANAIT NICOLAE
ILIE MADALIN
32
ATLETIC FIENI
DB
MOTOC GH.
ANGHELESCU MADALIN
33
BRANESTI
DB
BARBU GH.
DUTA C-TIN
34
COBIA
DB
TOMA GH.
ANICA DAN
35
C.S.C.CANDESTI
DB
NITULESCU DANIL
VLAD CONSTANTIN
36
C.S.TITU
DB
SANDU NINEL
MARIN ADRIAN
37
DALLES BUCSANI
DB
VENETE AUREL
CIMPOERU STEFAN
38
FINTA
DB
OPREA FLORENTIN
CALOFIR ILIE
39
FOND RAZVAD
DB
SARBU DORIN
CURSARU GABRIEL
40
G.O.OCNITA
DB
CNIAZCHEI FLORIN
PAUNA CRISTIAN
41
GHIRDOVENI
DB
STEFANESCU OVIDIU
POENARU ION
42
GLODENI
DB
ACSINIA PETRE
GHEORGHE CRISTIAN
43
HEXAGON MATASARU
DB
ILIE POMPILIU
STEFAN GEORGE
44
LIDER TARGOVISTE
DB
STEFANESCU BIBI
PISICA CATALIN
45
MARATON 2015 PRODULESTI
DB
STAN CRISTIAN
CHIVU RAZVAN
46
M.T.C. JUGURENI
DB
MIHAI GABRIEL
STANCU IULIAN
47
NAE MIHAILESCU
DB
BLASS.I.ALEXANDRU
SAVU MARIN
48
OLIMPIA MARCESTI
DB
ANDRONACHE IORDAN
NICOLAE C-TIN
49
PICIOR DE MUNTE
DB
STOICA ADRIAN
DUMITRU LUCIAN
50
S.C.C.B.POTLOGI
DB
ALEXANDRU ION
MARCU DOREL
51
S.C.C.ULMI
DB
BONDILA EMIL
VLAD CIPRIAN
52
SPERANTA DRAGOMIRESTI
DB
NICOARA MIHAI
ION MARIN
53
STANCA NICOLAE PETRESTI
DB
STOICA VASILE
DRAGHICI ALEXANDRU
54
STANUCA VASILE GAESTI
DB
TOADER DORIN
ALECU AUREL
55
SOIMUL SACUIENI
DB
GHIMBAS ION
DRAGOMIR DANIEL
56
VALEA DAMBOVITEI
DB
DUMITRU VICTOR
BARBU NELU
57
VALEA LUNGA
DB
NICOLESCU ION
CHIRITA VIOREL
58
VICTORIA COMISANI
DB
FLOREA ALEXANDRU
OPREA ANDREI
59
VIITORUL DARMANESTI
DB
PETRESCU DUMITRU
MICUTA IULIAN
60
VIITORUL IEDERA
DB
BREAZU MARIUS
GHEORGHITA GEORGI
61
VIITORUL SACUIENI
DB
CALIN TIBERIU
ROSU MIHAI
62
VOIAJORUL GHIMPATI
DB
NICOLAE ED.GABRIEL
TANASE.V.MUGUREL
63
VOIAJORUL PUCIOASA
DB
SERBAN IONUT
TUGUI DRAGOS
64
VOIAJ.ZBURATOR SUTA SEACA
DB
OLTEANU DAN
PANTILIN FLORIN
65
VOINTA BUCIUMENI
DB
TURBATU LAURENTIU
STAICU BOGDAN
66
VULCANA PANDELE
DB
GLODEANU ANTON
POPESCU GH.
67
VULTURUL BRANCOVENESC
DB
OFITERU GH.
FURNICA COSMIN
68
AVANTUL FLORESTI
GR
STAN GHEORGHE
VASILE VASILE.
69
COLUMBOFILUL MALU SPART
GR
ZAMFIR NICUSOR
BADEA ROMICA
70
SELECT 96?GIURGIU
GR
DRAGNE RENATO
TUDOR ALEXANDRU
71
SOIMII FLORESTI
GR
SOCRATE VASILE
NEDELEA ZAMFIR
72
A.S.C. VOIAJORUL TECUCI
GL
MATACHE DAN
VAIDEANU ANDREEA
73
CONSTANTIN BRANCUSI
GJ
BOGDAN SORIN
PITU MARIAN
74
INFINIT PREAJBA
GJ
PETCU CRISTIAN
FAITAR VASILE
75
JIUL ROVINARI
GJ
CRAC NIC. CRISTI
POPESCU SILVIU
76
MARATON TURBUREA
GJ
BARAITARU CATALIN
NICOLAE C-TIN.
77
DUNAREA TURNU SEVERIN
MH
OPRITA GABRIEL
SOSOI VALENTIN
78
IZVORUL BARZII
MH
LICHI FLORIN
COSTEA ALIN
79
VIITORUL MURES
MS
MURAR EMILIAN
RAICA DUMITRU
80
VOIAJORUL MURES
MS
CRET GHEORGHE
CAMPEAN MIRCEA
81
CORABIA
OT
BESCUCA C-TIN
ADAMI ROBERT
82
OLTETUL2010 FALCOIU
OT
NICOLAE DUMITRU
BRANISTE C-TIN.
83
SLATINA OLT
OT
BREZOI MIRCEA
TOLOS ION
84
SPUTNIK 99? CARACAL
OT
CRETU ADRIAN
VIZITIU IOAN
85
BASARABI BREBU
PH
PETRICEANU LAURENT.
BUZATOIU PETRE
86
BRATASANCA
PH
MATACHE STEFAN
MORARU OCTAVIAN
87
CARBUNESTI
PH
PREDA FLORIN
BORS MIREL
88
C.S.C.PUCHENI
PH
DURBAC VASILE
LAZAR MIHAI
89
DOVE CAMPINA
PH
IVANOV DANIEL
BUCATARU CIPRIAN
90
DRAJNA
PH
OPREA DRAGOS
OGLUZ C-TIN
91
LASTUNUL BREAZA
PH
CHIVU DAN
IVASCU OVIDIU
92
PAULESTI
PH
GAVRILA SERGIU
TOBOS MARIAN
93
PLOIESTI
PH
GHEORGHE TUDOR
TULES IALCIN
94
PLOIESTI-2011
PH
DOBRE SORIN
MIHAILESCU MIHAI
95
STREJNIC
PH
BOLOS IONEL
NICOLAE STELIAN
96
STEFESTI
PH
BELEA CATALIN
97
SOIMUL ALUNIS
PH
TABARAS GH.
IBRIAN IONUT
98
VALEA CALUGAREASCA
PH
OLTEANU TITI
MANEA ANDREI
99
VICTORIA FLORESTI
PH
CIOBLEA NARCIS
MITRESCU IULIAN
100
VOIAJORUL MANECIU
PH
FRANCU ION
FOFIRCA PETRE
101
VOIAJORUL VALCANESTI
PH
ANGHEL ANTONIO
DUMITRACHE RAZVAN
102
ANTON PANN BABENI
VL
BACIUCU GH.
MANU IONUT
103
ANTON PANN BALCESTI
VL
COTOFANA DUMITRU
IONESCU IULIAN
104
ANTON PANN CALIMANESTI
VL
MESEA VASILE
MORCOV SORIN
105
ANTON PANN HOREZU
VL
AVRAM MARIAN
BUCALAU MARIUS
106
ANTON PANN PAUSESTI
VL
ILIE BEBE
SOGOR GH.
107
ANTON PANN RAMNICU VALCEA
VL
PURDA COSTEL
BADEA CRISTIAN
108
PALOMA DRAGASANI
VL
DOBRE DANIEL
STANECI MIHAI
109
A.S.C.TROTUSUL VRANCEA
VN
GRECEA GABRIEL
RUSEI NICOLAE

» PARTENERI

RRP RRP

Uniunea Columbofililor Profesionisti din Romania

Adresa: Judetul Dambovita, Targoviste,
Calea Domneasca nr. 171A
Telefon: 0245/640229
Email: office@ucpt.ro

© 2014 by UCPT | Made by Floppy